7sghjdg

Historia Zająca Wielkanocnego w Polsce

Jak doszło do tego, że Wielkanoc w Polsce jest okraszona obecnością zajączka? Właściwie nie do końca wiadomo. W ogóle w kwestii pojawienia się tej wielkanocnej postaci w Europie krążą różne teorie. Jedna wiąże się ze zwyczajem płacenia podatków w naturze, a inna dotyczy powiązania zająca z wiosną – według niej jest postrzegany jako symbol wiosny. Być może zajączek wielkanocny jest obecny w domach właśnie w tym czasie, ponieważ w przeszłości w Anglii po świętach odbywała się inauguracja sezonu polowań na zające. Trudno odpowiedzieć, skąd naprawdę wziął się uwielbiany przez dzieci zajączek. Jeżeli chcesz, aby święta były doskonałe, pamiętaj nie tylko o pysznych potrawach i wypełnionym po brzegi koszyczku, ale również o sprawieniu bliskim niespodzianki. Wspólne poszukiwania zajączków i jajek z czekolady schowanych w ogrodzie lub nawet w domu dostarczą mnóstwa przyjemności nie tylko najmłodszym.

 

Hasło do zapamiętania : życzy kadra 233 PDH Contrast

Zapamiętaj wynik równania
2x2x2x2x2x2x2x2 – 56 + 11 x 9 – 22 x 3 – 226=

Zadanie :

Zapamiętana hasła należy zapisać jedno pod drugim i postąpić zgodnie z instrukcją, aby znaleźć swojego wielkanocnego zajączka.

INASTRUKCJA KRYJÓWKI WILKANOCNYCH ZAJĘCY:

12 i 13 litera pierwszego wyrazu pierwszego hasła, 1 litera drugiego wyrazu drugiego hasła, 9 litera trzeciego wyrazu trzeciego hasła , 2 litera pierwszego wyrazu trzeciego hasła, 3 litera pierwszego wyrazu pierwszego hasła, 2 i 3 litera drugiego wyrazu 4 hasła, 3 i 4 litera 4 wyrazu 5 hasła, 9 i 6 litera 5 wyrazu 5 hasła. 1 litera szóstego hasła. 7 i 6 litera 3 wyrazu piątego hasła. 5 i 2 litera piątego wyrazu siódmego hasła, 3 i4 litera piątego wyrazu czwartego hasła. 2 i 3 litera czwartego wyrazu szóstego hasła. 2 litera trzeciego wyrazu czwartego hasła, 1 litera pierwszego wyrazu trzeciego hasła, 4 litera pierwszego wyrazu hasła numer 5. 2 litera pierwszego wyrazu hasła numer 2. 3 litera pierwszego wyrazu trzeciego hasła. 4 litera pierwszego wyrazu hasła numer 1. 2 litera drugiego wyrazu hasła numer 2. 1 litera  trzeciego hasła w trzecim wyrazie. 3 i 5 litera  drugiego wyrazu w 1 haśle, 3 litera drugiego wyrazu drugiego hasła.