newsletter na kolejne dni

Drogie Druhny, Druhowie i  Rodzice!

Kilka spraw:

1)Kalendarze w końcu są do odbioru! Jeśli ktoś miałby jeszcze ochotę nabyć taki dla siebie, dla rodziny, dziadków cioci i wujka – zapraszam serdecznie, koszt 15zł

2)30.01.2015 (piątek) Bal karnawałowy w Hufcu Poznań – Jeżyce 18:30-20:00. Tematyka (przebrania) – Dziki Zachód. Zgłoszenia udziału do poniedziałku 19.01.2015 do 19:00.

3)Rocznica Contrastu 6-7.03.2015, hufiec Poznań-Jeżyce, koszt 30 zł płatne do 6.02.2015, w zgłoszeniach proszę podać rozmiar koszulki według tabeli, zadanie zastępowe przedbiwakowe – upiec ciasto. Szczegóły.

4)Dzieci przygotowywały zaproszenia na zbiórkach dla kolegów/koleżanek – bardzo proszę o przypomnienie dzieciom, aby te zaproszenia przekazały. Jeżeli któreś dziecko chciałoby zaprosić jeszcze kogoś – zaproszenia są dostępne w harcówce.

5)III mistrzostwa Harcerzy Poznania w Biegach Przełajowych 7.03.2015. W trakcie naszej rocznicy będziemy na mistrzostwach w Parku Sołackim, więc kto chce, może wystartować w Contrastowych barwach. Pamiętajmy o tym, że wygrywa każdy, kto wystartuje, a może uda się przy tym zdobyć jakiś laur zwycięzcy. Kto z bieganiem ma pod wiatr – zawsze może kibicować – najlepszy doping też będzie nagrodzony.

6)Gra terenowa „Fort Winiary” 24 stycznia 2015 – regulamin. Proszę o deklaracje na zbiórce chętnych do uczestnictwa. Jestem przekonany, że gra będzie fantastyczna.

7)18.04 odbędzie się Złaz Hufca – tematem przewodnim będzie Samarytanka, czyli Pierwsza Pomoc, proszę o zarezerwowanie sobie terminu.

8)Proszę o odbiór rzeczy zagubionych podczas ostatniego biwaku. Wożę je już od kilku tygodni na zbiórki, ale właściciele nadal nie ujawnili się :-(:

-Niebieski kubek termiczny z napisem „POWIAT POZNAŃSKI”

-Śpiwór

-2 brzozowe świeczniki

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!
dh Sławek

Dodaj komentarz