Obóz+koszulki +100 lecie

OBÓZ:

Przypominam, że termin oddania kart obozowych i regulaminów oraz wykonanie płatności za obóz upływa 16 maja, czyli już w przyszłym tygodniu!

Jeśli jest ktoś jeszcze zainteresowany udziałem w obozie, a nie dostał karty obozowej proszę o kontakt ze mną. Im szybciej tym lepiej!

KOSZULKI:

W koszulkach drużyny bardzo dobrze czuje się grupą i też nam łatwiej ogarnąć ją wzrokiem, gdy wszyscy są w jednakowych koszulkach, więc zachęcamy do posiadania przynajmniej jednej takiej na obozie. (Z doświadczeń obozowych niektórzy wiedzą, że nawet „Contrastówka” nie jest zawsze świeża i pięknie pachnąca :))

Na razie otrzymałem tylko jedno zamówienie na koszulkę i bluzę. Przypominam, że zasady są takie:

  • Każdy może kupić koszulkę i bluzę.
  • Osoba która otrzymała barwy drużyny dostaje od drużyny 1 koszulkę.

W tej chwili na stanie drużyny nie mamy koszulek ani bluz w rozmiarach XS, S, a chcemy zamówić je jak najtaniej dlatego czekam do kolejnej zbiórki 16.05.2013 na zgłoszenie koszulka/bluza_ilość sztuk_rozmiar (Koszulki: dziecięce L, XL, męskie XS, S; BLUZY męskie S) , w zależności od ilości zamówionych koszulek i bluz cena będzie wynosiła dla koszulek do 30 sztuk 24 zł, a dla bluz do 30 sztuk 73 zł. Jeżeli uda nam się przekroczyć magiczną granicę 30 cena spadnie odpowiednio do 22zł i 71zł. :), każde kolejne 10 sztuk obniża cenę o 2 zł!

100 LECIE HARCERSTWA NA JEŻYCACH:

Zbliża się, a nawet już biegnie.

My możemy pobiec wraz z nim w biegu nocnym śladem historii. Potrzebujemy stworzyć reprezentacje drużyny, więc kto jest chętny proszę o zgłoszenie się na zbiórce w czwartek 9.05.2013. Szczegóły na temat biegu: tutaj

A na festyn rodzinny – zapraszamy: siostrę, brata, mamę , tatę, kuzynkę, kuzyna, ciocię, wujka, babcię, dziadka, koleżanki i kolegów z ich rodzinami, atrakcji starczy dla każdego!

Czuwaj

dh Sławek

Dodaj komentarz