2021.08.07

Drugi tydzień obozu za nami..

Dzisiaj wyjątkowo nie rozpoczęliśmy dnia rozgrzewką i śniadaniem, ponieważ dzieci same budziły się na Chatce Robinsona. Planowany powrót wyznaczony został na godzinę 11-11:30, aczkolwiek pierwsze zastępy dotarły już przed godziną 10. Po powrocie, zdaniu sprzętu i resztek jedzenia, sprawdziliśmy porządki oraz udaliśmy się nad jezioro.

Po obiedzie zrobiliśmy festiwal gier fizycznych takich jak Maus, dentysta czy atak. Niestety trzydziestce uczestników nie udało się pokonać dh. Kuby i Kobryna podczas gry w dentystę. Aby odpocząć, usiedliśmy w świetlicy z dh. Radkiem i rozpoczęliśmy naukę nowej piosenki, związanej z tematyką obozową.

Po kolacji dzieci udały się pod prysznice, a następnie ubrały się w mundury i wszyscy razem poszliśmy na klimatyczne ognisko na plaży, rozstawione z pomocą dh. Nikodema K. i dh. Ingi K. Tym razem nie był to koniec dnia. Po ognisku barwy otrzymali: Weronika R, Asia N, Dalia C, Staś Sz oraz Staś M. Po dniu pełnym wrażeń rozstawiliśmy wartę i szybko poszliśmy spać.