2021.07.31

Dzisiejszy dzień był dość spokojny. Ostatniej nocy wyszliśmy już z Morii i dzięki temu dzisiaj mogliśmy odpocząć, spokojnie docierając do Lothlorienu. W związku z tym wybraliśmy się w wędrówkę. Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy na wieżę widokową, do której doszliśmy po godzinie. Będąc na niej podziwialiśmy widoki i udało nam się zauważyć pobliską wieś. W drodze powrotnej śpieszyliśmy się trochę bardziej – na bazie czekał na nas obiad.

Po ciszy poobiedniej oraz czasie przeznaczonym na zajęcia własne zagoniliśmy dzieci do wyprania swoich ubrań. Po tygodniu życia w lesie było to bardzo przydatne :). Gdy generalne porządki były skończone, dzieci w nagrodę mogły wyjść do sklepu. Po drodze zadawali 100 pytań na minutę odnośnie tego jak wygląda ten sklep (w którym, podobnie jak oni, sami nigdy wcześniej nie byliśmy) oraz dlaczego nie mogą kupić czekolady.

Po kolacji w zostaliśmy przywitani w Lothlorienie (podobozie) przez Galadrielę, która zaprosiła nas do odpoczynku po długiej wędrówce. Poczęstowała nas również czymś słodkim zorganizowanym w imieniu Karola G., z okazji jego urodzin. Następnie mieliśmy w planach oglądanie dalszych fragmentów Władcy Pierścieni, jednak nie było to nam dane, ponieważ zabrakło prądu. W związku z tym zajęliśmy się śpiewankami. Gdy prąd już wrócił, przenieśliśmy się do świetlicy, by ułożyć się wygodnie, zjeść pyszne jedzenie kupione dzisiaj w sklepie i zająć się oglądaniem filmu. Potem poszliśmy pod prysznice i do łóżek.

Zdjęcia