2016.07.11 – dzień 8

Dzisiaj skupiliśmy się na poznawaniu kulis kręcenia filmu. Po śniadaniu obejrzeliśmy jeden odcinek serialu „Stargate”, żeby wprowadzić się w klimat Gwiezdnych Wrót oraz zapoznać się z formą w jakiej serial jest zrealizowany. Aby się trochę rozruszać, wyruszyliśmy na pole do „Mouse’a” i zagraliśmy kilka rundek.

Jako, że nie samym filmem żyje człowiek, więc po odrobinie ruchu przeprowadziliśmy zajęcia z szyfrów. Zostały one brutalnie przerwane przez obiad, po którym każda ekipa SG musiała napisać wylosowany wcześniej fragment scenariusza. Dzieci miały na to czas do kolacji.

Gdy wszyscy wrócili najedzeni ze stołówki, harcerze dostali polecenie przebrania się w mundury. Apel zgrupowania zbliżał się wielkimi krokami. Zostały na mim oficjalnie otwarte obozy zuchów oraz nadano nazwy każdemu podobozowi. Żeby uczcić to uroczyste otwarcie, usiedliśmy w kręgu ognia, a druh komendant zgrupowania poprowadził piękną gawędę. Wydarzenie to zakończyło nasz dzień.

Zdjęcia