08.07.2022 – siódmy dzień obozu

Czuwaj dzisiejszy dzień zaczęliśmy nietypowo / poszliśmy prosto na śniadanie! Po nocy pełnej tajemniczych wydarzeń związanych z poszukiwaniem arki musieliśmy trochę odespać 😉 Szybko zjedliśmy śniadanie i ruszyliśmy do zajęć! Zabawa przeprowadziła emocjonującą grę detektywistyczną. Rozwikłali tajemnicę morderstwa pana Kowalskiego. Po grze wybraliśmy się całą drużyną do pobliskiego sklepu spożywczego w Łowyniu. Zapasy uzupełnione! Ledwie ledwie, ale udało nam się zdążyć na obiad.  

 

Po zupie warzywnej na stoły trafiły naleśniki! Kiedy my zajadaliśmy się setkami naleśników, nasza kadra heroicznie ratowała naszą świetlicę. Dach… Odleciał. Ale go złapaliśmy! Niebawem go naprawimy. Na szczęście nie przeszkodziło to nam w dalszych zajęciach. 

 

 Kiedy jedna grupa zaczęła podchody druga miała w tym czasie gry integracyjne np. “Ninija” czy “woda ląd”, jednak po czasie druga grupa także wyruszał na podchody żeby gonić gr 1. kiedy grupy się dogoniły zagraliśmy w beretówe a potem poszliśmy na kolacje. Tuż po kolacji był czas na kąpiel a potem mieliśmy ognisko na którym wrzucaliśmy złe wspomnienia do ognia. 

 

I tak zakończyliśmy dzień    

 

Dodaj komentarz