Lato 2020

Szanowni Rodzice,

jak już część z Państwa wie, obóz w Łowyniu w tym roku nie odbędzie się w takiej formie, jaką rozumiemy pod pojęciem obóz. Na chwilę obecną nie możemy nic więcej powiedzieć z kategorii „na pewno”. Nie wykluczamy, że uda się coś zorganizować w lipcu w Łowyniu, czy gdziekolwiek indziej, jednak nadal jest to tylko przypuszczenie typu „mamy nadzieję”. Nie jestem w stanie powiedzieć, co będzie nam wolno i jakie warunki sanitarne będziemy musieli spełnić. Może będziemy mogli wyjechać na dłuższy biwak, albo ich serię, a może będzie nam wolno jedynie organizować całodniowe zbiórki. Niestety, nic nie jest pewne i to tylko utrudnia nam jakiekolwiek przygotowania.

Jestem głęboko przekonany, że znają nas Państwo na tyle dobrze, by wiedzieć, że będziemy stawali na rzęsach, aby w trakcie wakacji zorganizować jak najwięcej atrakcji dla dzieci. Program obozowy mamy już od dłuższego czasu gotowy. Czeka tylko na wydrukowanie i realizację. Niestety, sytuacja jest, jaka jest i musimy się w tej nowej rzeczywistości jakoś odnaleźć. Liczę tutaj jak zawsze na zrozumienie. Wszystkie wpłaty na imprezy, które się nie odbyły, zostaną Państwu zwrócone.

Rząd od kilku dni mówi o organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Nie padają jednak żadne konkretne informacje o warunkach, jakie organizatorzy będą musieli spełnić. Jak tylko sytuacja się wyklaruje, będę Państwa informował. Tymczasem zapraszam dzieci do uczestnictwa w e-zbiórkach w piątki 18:00-19:30 na www.233pdh.szczep7.pl.

 

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!
phm. Sławomir Jaszczak HO
Drużynowy 233 PDH CONTRAST

Dodaj komentarz