Obiad na bazie w dniu odwiedzin 23.07.2023

Czuwaj!

Przypominamy, że w niedzielę, 23 lipca odbędą się odwiedziny. Parkujemy poza terenem bazy – na parkingu leśnym lub dalej wzdłuż drogi w taki sposób, by nie utrudniać przejazdu. Na terenie bazy obowiązuje zakaz palenia papierosów tradycyjnych i elektronicznych. Odwiedzające czworonogi muszą na terenie bazy pozostawać na uwięzi.

Zapraszamy na apel zgrupowania o godz. 10:00. Potem rozejdziemy się do podobozów, gdzie będzie trzeba wypisać swoje pociechy na odwiedziny.

Uwaga: Jeśli dziecko będzie wypisywane przez kogoś innego niż rodzica/opiekuna prawnego, potrzebne jest pisemne upoważnienie od rodzica/opiekuna!

Koniec odwiedzin o godz. 18 – dzieci trzeba odstawić do tego czasu. Msza polowa na bazie będzie późniejszym wieczorem po zakończeniu odwiedzin, w związku z czym chętni odwiedzający muszą mszę świętą ogarnąć sobie we własnym zakresie.

Istnieje możliwość wykupienia obiadu na bazie. Obiad obejmuje zupę, drugie danie i kompot. Koszt to 20 zł. Prosimy o podanie liczby zamawianych obiadów (osobno “zwykłych”, osobno wegetariańskich). Obiad będzie wydawany o godz. 13:30. Wypełnienie formularza wiąże się z obowiązkiem zapłaty. Uczestnicy obozu mają obiad zapewniony – nie wliczamy ich w tym formularzu.

UWAGA: trzeba mieć własne talerze, sztućce i kubki!

Prosimy o wypełnianie formularza (KLIK) do jutra (19.07), do godz. 12:00!

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz