Podsumowanie zebrania z rodzicami

Zebranie w sprawie obozu harcerskiego w 2015 roku odbyło się wczoraj (w piątek) o 18:30 w SP 89. Uczestniczyło w nim zaledwie 17 Rodziców, którym bardzo dziękuję za obecność. Poruszyliśmy bardzo ważne kwestie związane bezpośrednio z obozem. Ze względu na możliwość przeprowadzenia obozu w różnych wariantach, bardzo proszę wszystkich, zwłaszcza nieobecnych na zebraniu, o dokładne przeanalizowanie i przemyślenie propozycji, przedstawionych w załączonej prezentacji. Z Rodzicami obecnymi na zebraniu umówiliśmy się, że odpowiedź otrzymam od Państwa mailem (ew. smsem lub telefonicznie) do niedzieli 22.03.2015 (niedziela za tydzień).

Proszę o deklaracje:

  • -Czy moje dziecko weźmie udział w obozie harcerskim w Podgajach w terminie 4-19.07. 2015?
  • -Czy moje dziecko weźmie udział wersji rozszerzonej I?
  • -Czy jestem za zrealizowaniem wariantu rozszerzonego II (spływ rodzinny Wełną w terminie 25-26.07)?

Karty obozowe (obóz w Podgajach) i regulaminy do odbioru na zbiórkach.

Rodziców harcerzy, którzy na biwak zaprosili swoich kolegów/koleżanki bardzo proszę o:

  • -zaproszenie na obóz i przekazanie informacji obozowych
  • -przekazanie, że rzeczy zagubione/znalezione (tj. koszulka polo granatowa, zielona bluza z kapturem, para skarpetek białych w kolorowe paski, bokserki szare w paski, latarka-czołówka, komplet sztućców) są do odbioru na zbiórkach
  • -przekazanie osobom, które zgłosiły swój udział, a z różnych przyczyn nie dotarły na biwak, że w harcówce czeka zamówiona koszulka T-shirt po uiszczeniu opłaty refundującej poniesione koszty (30zł)

 

Dla członków Contrastu, którzy nie dotarli na biwak: zamówione koszulki są do odbioru w harcówce na zbiórkach (oczywiście po pokryciu kosztów biwaku).

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości gorąco zachęcam do kontaktu najlepiej mailem lub osobiście po zbiórce.

 

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!
pwd. Sławomir Jaszczak

Dodaj komentarz