Podziękowania

Czuwaj!

Chciałbym w tym wpisie wyrazić moją ogromną wdzięczność, wobec wszystkich osób, które związane były z obozem.

W pierwszej kolejności podziękować chciałbym rodzicom: za zaufanie w kontekście mojego przejęcia funkcji drużynowego, za wyrozumiałość względem mojego braku doświadczenia na funkcji komendanta, za pomoc w pakowaniu autokaru.

W drugiej kolejności dziękuję uczestnikom, którzy momentalnie potrafili wybaczyć kadrze opóźnienie, dziękuję za ciepłe przyjęcie druha Eryka, druhny Zosi, a przede wszystkim druha Kamila, który dołączył do nas dopiero w kwietniu. Dziękuję za zaangażowanie w program, za waszą chęć zdawania przez cały obóz, za Wasze 12 Krzyży Harcerskich, 9 stopni i wiele sprawności. Dziękuję za to, że uważnie słuchaliście siebie podczas interaktywnych ognisk obrzędowych, znów dziękuję za wyrozumiałość względem moich trudności w przemawianiu w oficjalnych okolicznościach. Za brak paniki, kiedy odleciała nam świetlica, za pomoc w ratowaniu jej (tutaj również rodzicom 😉 ), za Wasze wspaniałe totemy uniwersytetów, za aktywne działanie w budowie podobozu. Dziękuję za to, jak uważnie słuchaliście Pana przewodnika w Mniszkach. Na koniec dziękuję za Wasze wiecznie dobre humory i uśmiechy na twarzach, bo to właśnie one motywują kadrę do dalszego działania.

Chciałbym tutaj również podziękować druhowi Sławkowi, który przekazał mi wszystkie umiejętności, które do prowadzenia drużyny były niezbędne. Dziękuję przede wszystkim za zaufanie mi i przekazanie drużyny, co było spełnieniem moich marzeń.

Dziękuję kadrze, tutaj po raz kolejny, za zrozumienie – w kontekście mojego pierwszego obozu w roli komendanta. Za Wasze wspaniałe pomysły zarówno przed obozem jak i w trakcie jego, za atmosferę, którą utrzymywaliście przez cały obóz. Za waszą ciężką pracę, wytrzymywanie wiecznego niewyspania.

Dziękuję druhnie Ani Musiał (komendantce zgrupowania przez pierwszy i drugi tydzień), za jej uprzejmość, pomoc i cenne uwagi dotyczące prowadzenia obozu, za gotowanie z kucharkami naleśników czy organizowanie podwieczorków.

Dziękuję druhnie Mirce Jaszczak (komendantce zgrupowania przez trzeci tydzień), również za uwagi i pomoc, za zadbanie o nawodnienie naszych uczestników podczas wycieczki na wierzę widokową 😉

Dziękuję druhowi Hubertowi (ratownikowi) za to, jak łatwo można było umówić z nim termin kąpieli w jeziorze, za naukę rozwieszania parku linowego.

Dziękuję również druhowi Grzegorzowi (drużynowemu 88 PDHS Dragon) oraz druhnie Agnieszce (drużynowej 89 JGZ Wesołe Krasnale) za łatwość, z jaką można było z nimi skonsultować wspólne zajęcia, godziny mycia czy kąpieli w jeziorze.

Dziękuję Panu Adamowi Stryczyńskiemu (tacie druha Kamila) i firmie https://supmania.pl/ za użyczenie drużynie SUPów.

Życzymy całą kadrą, zarówno aktualną, jak i byłą, miłych, ciepłych wakacji pełnych przygód oraz wypoczynku 🙂

Pwd. Michał Kobryński

 

Dodaj komentarz