Rajd Harcerski „Sokół”

Czuwaj!

Ależ się ostatnio u nas dzieje! Rozpoczynamy zgłoszenia na Rajd Harcerski Sokół – organizowany przez Hufiec ZHP Poznań-Jeżyce – Szczep VII (nasz!!)!!

Ogólnie o rajdzie: Rajd odbywa się w formie biwakowej, od piątku 16 do niedzieli około 11. Na rajdzie odbędzie się: bieg na orientację (w piątek), trasa dzienna z około 30 konkurencjami obiadem w trakcie (w sobotę od 9 do 17 – może będzie warto zakupić jakiś suchy prowiant, np. orzeszki czy batony), konkurencje indywidualne (sobota wieczór) oraz apel kończący rajd i wyłaniający zwycięzców w niedzielę. Rajd sprawdza techniki harcerskie, sprawność, celność, zręczność, kondycję fizyczną i inteligencję uczestników. Rajd skierowany jest dla 5 osobowych patroli – najlepiej więc, aby zgłosiły się całe zastępy – będą lepiej ze sobą współpracować podczas konkurencji. Oczywiście patrole mogą składać się z więcej niż 5 osób, jednak wtedy podczas niektórych aktywności nadmiarowe osoby nie będą mogły brać udziału.

Termin: 22-24.03.2024

Miejsce: Opalenica, Szkoła Podstawowa im. A.W. Niegolewskich

Koszt:

  • w 1 turze zgłoszeń 150 zł w przypadku zgłoszenia do 28.01.2024
  • w 2 turze zgłoszeń 160zł w przypadku zgłoszenia do 18.02.2024
  • w 3 turze zgłoszeń 170zł w przypadku zgłoszenia do 4.03.2024 

Płatne na konto szczepu, z tytułem „Składka zadaniowa 233 PDH Sokół imię i nazwisko dziecka”, np. „Składka zadaniowa 233 PDH Sokół Joanna Komorowska”.

Dlaczego tyle? Rajd jest w tym roku pierwszą edycją – nie ma sponsorów ani partnerów.

Co wchodzi w koszty rajdu? Dojazd, pełne wyżywienie i woda (z wyjątkiem piątkowej kolacji), program (będzie się działo!), pamiątkowe przypinki dla każdego uczestnika, dyplomy dla patroli, spore nagrody dla 3 najlepszych patroli.

Godziny zbiórki i powrotu pojawią się bliżej daty rozpoczęcia rajdu.

Regulamin: Regulamin Rajdu Harcerskiego Sokół.docx

Zgłoszenia:

Dodaj komentarz